Chata w Prełukach

Chata w Prełukach. To tutaj staramy się stworzyć agro naszych marzeń 🙂 na miarę możliwości jakie daje nam ten dom, a także naszych. Tutaj wcielamy w życie pomysły, które dojrzewały w naszych głowach czasem latami. Naszym pragnieniem jest stworzyć w chacie klimat, dzięki któremu nasi goście będą się w niej dobrze czuć. Lubimy gotować, z sentymentem wspominamy smaki z dzieciństwa, staramy się je odtwarzać i nie dopuszczać , aby popadły w zapomnienie, dlatego sięgamy do przepisów naszych babć i mam.

Mamy do dyspozycji Państwa 3 pokoje gościnne; jeden 4 osobowy oraz dwa 3 osobowe. Oprócz tego dysponujemy salonikiem i w pełni wyposażoną kuchnią do wspólnego korzystania dla wszystkich gości.
Maluszkom udostępnimy łóżeczko dziecięce (120/65), wanienkę, wózek głęboki i spacerowy, rowerek dziecięcy na czterech kółkach.
Wszelkiego rodzaju i maści zwierzaczki mile i bezpłatnie widziane.

Wyżywienie

Naszym gościom proponujemy domowe jedzenie. Wszystkie posiłki przygotowujemy samodzielnie, bazując w większości na produktach ekologicznych, pochodzących z naszego gospodarstwa ( np; zioła, warzywa z ogródka, kozie mleko, jaja od kurek ” złoto piórek” ) lub z zaprzyjaźnionych gospodarstw ( np; krowie mleko). W sezonie letnim polecamy napary ze świeżych ziół prosto z zielnika lub łąki, a w zimie herbatki z ziół suszonych. Co roku robimy przetwory z sezonowych owoców i warzyw, które goszczą później na naszym stole. Do śniadania serwujemy domowe pieczywo, a na deser do obiadokolacji małe co nieco. Mimo, że nie stronimy od potraw mięsnych, zapraszamy serdecznie również wegetarian do naszego stołu. Z miłą chęcią dostosujemy naszą kuchnię do Waszych potrzeb.

Atrakcje:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Prosze wpisz swój komentarz!
Proszę podaj swoje imię/nick

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.