Całoroczne Gospodarstwo Agroturystyczne Strzecha

Gospodarstwo Agroturystyczne Strzecha zajmuje powierzchnię 14ha. Położone nad malowniczym jeziorem Sasek Wielki o długości 18 km pośród uroczego kompleksu leśnego w miejscowości Piece k/Szczytna. W sercu Mazur, 180 km od Warszawy. Jest to wymarzone miejsce na ucieczkę przed zgiełkiem i codziennością, objęte całkowitą strefą ciszy. „Strzecha” to znakomite miejsce do wypoczynku dla rodzin z dziećmi. Piękne krajobrazy, bogactwo przyrody, czyste powietrze, lasy, jeziora, rzeki, stawy – to jedne z nielicznych walorów tego miejsca.

Przez cały rok naszym gościom oferujemy miejsca  pokojach 2 i 3-osobowych z łazienkami oraz w pokojach łączonyh. Na terenie siedliska znajduje się sala stołówkowa, którą można wykorzystać na dowolne cele.

Posiadamy własną linię brzegową, molo, sprzęt wodny (łódki, kajaki), place zabaw, mini basen dla dzieci, miejsca do grillowania, stodołę krytą strzechą , którą można wykorzystać na inne przyjęcia okolicznoścowe, miejsce do zabaw na piasku , piłki nożnej, badmintona, łowiska wędkarskie, parking.

Zapraszamy Turystów Indywidualnych, Oraz Grup Zorganizowane.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Prosze wpisz swój komentarz!
Proszę podaj swoje imię/nick

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.