Willa Maria i Natasza

Maria i Natasza

…to willa składające się z dwóch budynków prowadzonych przez Marię Bebek i jej synową Nataszę Bebek. Jest położona w odległości około 2 km od centrum miasta, w pięknym zakątku Wisły (Wisła – Gościejów).

Stołówka Nataszy

Willa prowadzi stołówkę oferującą smaczne posiłki. Stołówka jest wspólna dla obu budynków i znajduje się w części pawilonu drewnianego na parterze. Stołówka jest niezależna i nie jest połączona z żadnym z pokoi – wejście bezpośrednio z podwórka. Stołówkę prowadzi Pani Natasza. Oferujemy dwa posiłki Śniadanie godzina 9:00 oraz obiad godzina 14:00 lub 15:00.

Na miejscu ogród i sad

Z pięknie urządzonych pokoi nasi gości wychodzą do dużego ogrodu i sadu ,w którym się znajduje plac zabaw dla dzieci z piaskownicą, trampoliną, trawiastym boiskiem do piłki nożnej i siatkówki oraz basen letni z tarasem z leżakami i podgrzewaną wodą do 26 stopni. Pawilony i ogród otacza roślinność naturalna, lasy i łąka.

Obok domu płynie strumyk Gościejówka o krystalicznie czystej wodzie, który wpada do Wisły. Okoliczne rzeki obfitują w pstrągi. Z okien naszych pokoi gościnnych roztaczają się piękne widoki na pobliskie Beskidy.

Atrybuty obiektu:
  • W każdym pokoju udostępniamy gościom szybki dostęp do Internetu. Posiadamy asynchroniczne łącze 20MB/s.
  • W zimie jest możliwość korzystania z pobliskich basenów krytych.
  • Nieopodal naszego ośrodka funkcjonuje sklep spożywczy Spar oraz Karczma Beskidzka. 300m od ośrodka jest wyciąg narciarski Nowa Osada (www.nowaosada.pl) – duży 950 m krzesełko czteroosobowe, mały dla dzieci 200m oraz wyciąg Beskid (www.wyciag-beskid.pl) 300metrów talerzyk. Wyciągi są czynne od 8-22 oświetlane i naśnieżane.
  • Całkowicie dostosowujemy się do wymagań dużych grup zorganizowanych przyjeżdżających na dłużej – przygotowujemy śniadania, obiady, uroczyste kolacje, organizujemy bankiety i biesiady przy ognisku. W przypadku indywidualnych gości oferujemy dwa posiłki dziennie- śniadanie o godz.9:00 oraz obiad o godz. 14:00 lub 15:00


Willa Maria i Natasza

W sprawie rezerwacji w pokojach Natasza proszę o kontakt – Natasza Bebek: 602 116 290, 33 858 39 21

W sprawie rezerwacji w pokojach Maria proszę o kontakt – Maria Bebek: 33 85 528 84, 607 158 416

Podziel się swoją opinią lub może chcesz coś dodać do dyskusji?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.