Kordeczki – apartamenty i pokoje

Możecie Państwo zamieszkać u nas w dwóch wygodnych 2 pokojowych apartamentach lub pokoju z łazienką i balkonem.

Kordeczki oferują:

Internet bezprzewodowy na terenie obiektu, sauna, hol z komputerem stacjonarnym, duży taras, ogrodzone miejsce zabaw dla dzieci, parking. Istnieje możliwość całodziennego wyżywienia w pobliskich jadłodajniach.

Atrybuty obiektu:
  • Możecie Państwo zamieszkać u nas w 2 apartamentach lub pokoju z łazienką i balkonem. Na parterze znajduje się 2 pokojowy apartament z dużą  kuchnią. W łazience jest pralka. Na I piętrze jest apartament- 2 pokoje z kuchnią. Każdy z tych pokoi ma własną łazienkę i własne TV. Jeden pokój jest z balkonem.
  • Obok domu jest miejsce zabaw dla dzieci, który jest wyposażony w zjeżdżalnie, piaskownicę, huśtawkę. Teren jest ogrodzony i widoczny z pokoi.
  • Golf: Nieduży teren do gry w golfa z 4 dołkami (około 200 m kw.) na którym można stawiać pierwsze kroki w tym sporcie lub doskonalić już posiadane umiejętności. Odległość między dołkami wynosi około 10 m. Na sztucznej macie można także poćwiczyć uderzenia plastikowymi piłeczkami a następnie odwiedzić najbliższe pole golfowe w Ohmanowie koło Wieliczki. Kije i piłeczki do dyspozycji gości.

 


Dane kontaktowe:

Kordeczki – apartamenty i pokoje
34-700 Rabka-Zdrój
ul. Krótka 7B
Tel. 601 417 987 lub 507 000 548

ODWIEDŹ STRONĘ OBIEKTU


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Prosze wpisz swój komentarz!
Proszę podaj swoje imię/nick

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.