Kordeczki – apartamenty i pokoje

Możecie Państwo zamieszkać u nas w dwóch wygodnych 2 pokojowych apartamentach lub pokoju z łazienką i balkonem.

Kordeczki oferują:

Internet bezprzewodowy na terenie obiektu, sauna, hol z komputerem stacjonarnym, duży taras, ogrodzone miejsce zabaw dla dzieci, parking. Istnieje możliwość całodziennego wyżywienia w pobliskich jadłodajniach.

Atrybuty obiektu:
  • Możecie Państwo zamieszkać u nas w 2 apartamentach lub pokoju z łazienką i balkonem. Na parterze znajduje się 2 pokojowy apartament z dużą  kuchnią. W łazience jest pralka. Na I piętrze jest apartament- 2 pokoje z kuchnią. Każdy z tych pokoi ma własną łazienkę i własne TV. Jeden pokój jest z balkonem.
  • Obok domu jest miejsce zabaw dla dzieci, który jest wyposażony w zjeżdżalnie, piaskownicę, huśtawkę. Teren jest ogrodzony i widoczny z pokoi.
  • Golf: Nieduży teren do gry w golfa z 4 dołkami (około 200 m kw.) na którym można stawiać pierwsze kroki w tym sporcie lub doskonalić już posiadane umiejętności. Odległość między dołkami wynosi około 10 m. Na sztucznej macie można także poćwiczyć uderzenia plastikowymi piłeczkami a następnie odwiedzić najbliższe pole golfowe w Ohmanowie koło Wieliczki. Kije i piłeczki do dyspozycji gości.

 


Dane kontaktowe:

Kordeczki – apartamenty i pokoje
34-700 Rabka-Zdrój
ul. Krótka 7B
Tel. 601 417 987 lub 507 000 548

ODWIEDŹ STRONĘ OBIEKTU


Podziel się swoją opinią lub może chcesz coś dodać do dyskusji?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.