Pensjonat Jesionowy Dworek

Pensjonat Jesionowy Dworek został uroczyście otwarty 31 stycznia 2015 roku. Wraz z upływem czasu cieszymy się coraz większym zainteresowaniem osób , które chcą wypocząć aktywnie oraz tych którzy w ciszy i spokoju pragną spędzić u nas kilka dni swego cennego urlopu. Pensjonariusze są zachwyceni komfortem , który dla nich stworzyliśmy oraz przystępnymi cenami wynajmu, co sprawia , że chętnie i z uśmiechem na twarzy do nas powracają.

Leśny kompleks buski

Miejscowość Duże-Budy to największy kompleks leśny powiatu buskiego. Liczne trasy rowerowe jak i cały teren pozwala na wycieczki rowerowe jak i wycieczki piesze, a zważywszy, iż w pobliżu znajdują się znane uzdrowiska (Busko-Zdrój, Solec- Zdrój) może być idealnym miejscem na wypoczynek dla kuracjuszy.

Szaniecko-Solecki Park Krajobrazowy

Pensjonat Jesionowy Dworek znajduje się w Szaniecko-Soleckim Parku Krajobrazowym, a ponad 60% terenu to obszar Natury 2000. Tutaj spotkasz czarnego bociana, żeremia bobrze oraz wiele atrakcyjnych dla oka okazów flory czy fauny. Z okien budynku pensjonatu zachwycisz się widokiem wodospadu, pięknych lasów, rzek i pobliskich stawów. Spośród wielu obiektów w tym regionie Pensjonat Jesionowy Dworek wyróżnia się możliwością spędzenia czasu na niezwykle uroczym terenie.

Tutaj złowisz rybę (sum, szczupak, karp, sandacz lin, karaś, amur), popływasz łódką, rowerkami wodnymi, nazbierasz grzybów, popluskasz się w rzece, czy pojeździsz na rowerze. Zachęcamy też amatorów pieszych wycieczek, ponieważ okolice są niezwykle malownicze (wieś Służów, Budy).

Wspaniała atmosfera

Nasi goście mogą czuć się tutaj jak u siebie w domu. Zaserwujemy pyszny domowy posiłek, ryby z własnej hodowli i ciasta własnego wypieku.

Pensjonat oferuje wiele usług (organizowanie szkoleń, pobyty integracyjne, imprezy okazjonalne: komunie chrzciny, imieniny itp.). Przy budynku nad wodospadem znajduje się chata grillowa, gdzie można sobie usmażyć czy z grilować wcześniej złowioną rybę.

Dla Pensjonariuszy korzystanie z łowiska jest całkowicie ZA DARMO !!!

Atrybuty obiektu:

W Pensjonacie znajduje się 7 pokoi (2 oraz 3 osobowych), każdy posiada łazienkę , WC ,oraz lodówkę, a sześć z nich posiada również balkon, z którego można obserwować piękne i obszerne łowisko. Pokoje są komfortowo wyposażone w Wi-Fi, TV, oraz pełen węzeł sanitarny.
W każdym z nich znajduje się szafa ubraniowa dwudrzwiowa z lustrem, biurko, lodówka w zabudowie,krzesła, szafki nocne, lampy nocne, wieszak oraz szafka na obuwie.
W łazience znajduje się umywalka, lustro,suszarka do włosów,kosz na śmieci, kabina prysznicowa, WC, ręczniki kąpielowe, mydełko,szampon oraz płyn do kąpieli.
Pensjonat zawiera również pokój dostosowany na potrzeby osób niepełnosprawnych z identycznym wyposażeniem jak pozostałe pokoje.

 

Dane kontaktowe:

Pensjonat Jesionowy Dworek
28-100 Busko-Zdrój
Kotki – Budy 128
Tel. 503 327 085 lub 730 885 924      

ODWIEDŹ STRONĘ OBIEKTU


Zapytanie ofertowe:

Podziel się swoją opinią lub może chcesz coś dodać do dyskusji?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.