Pokoje Do Wynajęcia Tylka Zbigniew

phoca_thumb_l_apartamentpokoj-nr-1 phoca_thumb_l_pokoj-nr-2x phoca_thumb_l_pokoj-nr-3xx phoca_thumb_l_pokoj-nr-4x phoca_thumb_l_pokoj-nr-5 phoca_thumb_l_pokoj-nr-6iinne

 

Dom, w którym znajdują się pokoje do wynajęcia Tylka Zbigniew położony jest w Kościelisku, z okien roztacza się piękna panorama Tatr. Doskonałe miejsce noclegowe w górach [przejdź] oraz wypadowe do dolin: Kościeliskiej, Małej Łąki, Lejowej i Chochołowskiej. Wiosną na łąkach wokół domu rosną tysiące krokusów. Jest to bardzo dobre miejsce wypoczynku w ciszy i w spokoju.

W sąsiedztwie znajduje się Centrum Kultury ,plac rekreacyjno – kulturalny ze sceną plenerową ,plac zabaw dla dzieci oraz doskonała Karczma Regionalna Polany.

Pokoje Do Wynajęcia Tylka Zbigniew

Zapewniamy doskonały wypoczynek w pokojach o bardzo wysokim standardzie (łazienka, internet bezprzewodowy) Obok budynku znajduje się obszerny, bezpieczny parking. Na terenie posesji znajduje się widokowe miejsce gdzie można urządzić grill’a.

Ceny za pobyt: od 29 do 38zł za osobę (w zależności od sezonu i standardu). Ceny te nie dotyczą okresu światecznego ,sylwestrowego, długich weekendów natomiast przy pobycie od 1 do 2 dni ceny mogą być wyższe od podanych.

DO CENTRUM ZAKOPANEGO JEST 10 MIN. samochodem lub busem (bus-50 mtr. od budynku). Do basenów termalnych w Witowie 10 min-w  Szaflarach 15 min.-w Bukowinie Tatrzańskiej  25 min. a do gorących źródeł na Słowacji (Meander park Oravice) 30min.

Podziel się swoją opinią lub może chcesz coś dodać do dyskusji?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.