Pokoje Do Wynajęcia Tylka Zbigniew

phoca_thumb_l_apartamentpokoj-nr-1 phoca_thumb_l_pokoj-nr-2x phoca_thumb_l_pokoj-nr-3xx phoca_thumb_l_pokoj-nr-4x phoca_thumb_l_pokoj-nr-5 phoca_thumb_l_pokoj-nr-6iinne

 

Dom, w którym znajdują się pokoje do wynajęcia Tylka Zbigniew położony jest w Kościelisku, z okien roztacza się piękna panorama Tatr. Doskonałe miejsce noclegowe w górach [przejdź] oraz wypadowe do dolin: Kościeliskiej, Małej Łąki, Lejowej i Chochołowskiej. Wiosną na łąkach wokół domu rosną tysiące krokusów. Jest to bardzo dobre miejsce wypoczynku w ciszy i w spokoju.

W sąsiedztwie znajduje się Centrum Kultury ,plac rekreacyjno – kulturalny ze sceną plenerową ,plac zabaw dla dzieci oraz doskonała Karczma Regionalna Polany.

Pokoje Do Wynajęcia Tylka Zbigniew

Zapewniamy doskonały wypoczynek w pokojach o bardzo wysokim standardzie (łazienka, internet bezprzewodowy) Obok budynku znajduje się obszerny, bezpieczny parking. Na terenie posesji znajduje się widokowe miejsce gdzie można urządzić grill’a.

Ceny za pobyt: od 29 do 38zł za osobę (w zależności od sezonu i standardu). Ceny te nie dotyczą okresu światecznego ,sylwestrowego, długich weekendów natomiast przy pobycie od 1 do 2 dni ceny mogą być wyższe od podanych.

DO CENTRUM ZAKOPANEGO JEST 10 MIN. samochodem lub busem (bus-50 mtr. od budynku). Do basenów termalnych w Witowie 10 min-w  Szaflarach 15 min.-w Bukowinie Tatrzańskiej  25 min. a do gorących źródeł na Słowacji (Meander park Oravice) 30min.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Prosze wpisz swój komentarz!
Proszę podaj swoje imię/nick

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.