Stary Młyn Nad Tywą

Gospodarstwo rybackie ”Stary Młyn nad Tywą” w Osuchu posiada 17 ha stawów hodowlanych. Do dyspozycji gości przygotowano stawy – łowiska z karpiem, karasiem, amurem i tołpygą. W przepływającej przez gospodarstwie rzece Tywie, na złowienie przez wytrawnych wędkarzy czekają szczupaki, liny i okonie. Samodzielny połów ryby, samodzielne przyrządzanie jej na grillu to prawdziwy oddech po męczących kontaktach z cywilizacją. Łowisko corocznie odwiedza ponad 1000 wędkarzy.

Dla preferujących spokój i ciszę , Stary Młyn i jego otoczenie jest idealnym miejscem gdzie można wypocząć chłonąc zapach i odgłosy nieskażonej natury.
W otoczeniu zieleni przydomowego ogrodu można nie tylko wylegiwać się na tarasie zawieszonym nad rzeką ale także na grillu czy ognisku upiec rybę własnoręcznie złowioną na łowisku. Nasi goście mają zapewniony bezpłatny wstęp na łowisko.
Odremontowany budynek starego młyna to oryginalny obiekt agroturystyczny w pobliżu Gryfina. Przestronne pokoje dla gości, całkowicie wyposażona wspólna kuchnia, zachowane urządzenia młynarskie w części wypoczynkowej a także pieczołowicie odrestaurowana piwniczka i cudowne widoki z każdego okna, widok na wieczorną taflę wody o zachodzie słońca czy kolorowy ogród za dnia.
Doba hotelowa trwa od godz 14-ej do 12-ej dnia następnego. Obiekt posiada bezprzewodowy dostęp do internetu. Zapewniony parking na terenie posesji. Rezerwacji należy dokonywać telefonicznie bądź mailowo, po uzgodnieniu terminu należy dokonać przedpłaty w wysokości 30 % ceny.
Gospodarstwo zlokalizowane 9 km od Gryfina i 100 km od morza.

Stary Młyn Nad Tywą

74-101 Gryfino
Osuch 1
Tel. 604 942 128
914 16 14 14

        ODWIEDŹ STRONĘ OBIEKTU


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Prosze wpisz swój komentarz!
Proszę podaj swoje imię/nick

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.