Maniówka

Adam Ziemianin napisał kiedyś:

Gdy w kawiarni mroczno
i kawa już zimna
zawsze są Bieszczady
więc rosną mi skrzydła

Nikogo chyba nie dziwi to, że urok Bieszczadów uskrzydlał Ziemianina. Poeta oddał serce Bieszczadom, my zaś całe nasze serca włożyliśmy w naszą Maniówkę.

Maniówka koło Cisnej położona jest w malowniczej dolinie rzeki Osławy, w pięknym zakątku Bieszczad w niewielkiej wiosce – Maniowie. Zapewniamy, że nie dociera tutaj wielkomiejski zgiełk i hałas, znajdziecie więc u nas ciszę i spokój, który tutaj jest  codziennością nie zaś przywilejem.  Na magiczną przestrzeń Maniówki składa się nie tylko piękne miejsce, otoczone cienistymi lasami i rozległymi łąkami. Maniów to także obszar noszący na sobie znamiona historii, pamiętający czasy dawnych mieszkańców. Co jednak najważniejsze, Maniów to miejsce, które pokochaliśmy i przez pryzmat tej właśnie miłości chcielibyśmy pokazać go Wam – naszym Gościom.

Okolice Maniówki obfitują w bogactwo runa leśnego (grzybów, borówek, jeżyn i poziomek) oraz są miejscem odwiedzin leśnej zwierzyny. Można spotkać tu nie tylko jelenia, sarnę czy zająca, ale także żubra, który wyjątkowo upodobał sobie to miejsce. Bliskość natury oraz wyjątkowo przyjazna atmosfera sprawiają, że można zapomnieć tu o troskach, zrelaksować się i oddać błogiemu wypoczynkowi.  Jak mawiają nasi Goście przestrzeń ta prawdziwie oddziałuje na pozytywny nastrój i dobre samopoczucie. Maniów to więc nie miejsce – Maniów to stan ducha.

Jeżeli szukasz bliskiego kontaktu z przyrodą, przestrzeni gdzie odnajdziesz harmonię duszy i ciała z dala od codziennych problemów, Maniówka jest miejscem właśnie dla Ciebie.

Podziel się swoją opinią lub może chcesz coś dodać do dyskusji?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.