Jaśminowa Górka

Dom i górka istnieją dla nas od zawsze, bo już piąte pokolenie naszej rodziny jest związane z tym miejscem. Przez kilkadziesiąt lat przewinęło się wielu gości w domu i wielu turystów na polu namiotowym. Większość z nich powracała do nas wielokrotnie i wszyscy twierdzili, że właśnie u nas znajdują najlepszy klimat do wypoczynku. Dom znajduje się na górce porośniętej jaśminami i bzami i w miesiącach wiosennych we wszystkich pokojach zadomawia się upajający zapach krzewów. Wiejski charakter domu, piece kaflowe i wszechobecna cisza powodują, że można zatrzymać się w codziennym biegu i poczuć obecność przyrody i spokoju.

Dom został zbudowany z bali drewnianych w początkach ubiegłego wieku. Kilka lat temu udało się przeprowadzić remont i choć jeszcze wiele zostało do zrobienia znów możemy zapraszać gości, by wypoczywali właśnie u nas.

Samo centrum Cisnej

Nasz Dom położony jest około 500 m od centrum Cisnej w kierunku Wetliny za mostem na Solince, po prawej stronie. Posesja z jednej strony graniczy z rzeką, z drugiej strony z małym strumieniem a niemal przez podwórko biegną tory bieszczadzkiej „Ciuchci”. Las i trasy do spacerów i wędrówek górskimi szlakami mamy w zasięgu ręki. Chętnie służymy radą w kwestii wyboru trasy wycieczki.

Wokół domu każdy znajdzie coś dla siebie. Można korzystać ze słońca i z cienia, rozpalić ognisko, posiedzieć nad strumieniem lub zejść nad rzekę, wybrać się na spacer do lasu, na wędrówki szlakami turystycznymi lub spędzać czas w centrum Cisnej. Dla dzieci powstał mały plac zabaw i piaskownica. Istnieje też możliwość wypożyczenia łóżeczka, krzesełka do karmienia i kojca. Także właściciele zwierzątek są u nas mile widziani wraz ze swoimi pupilami. Nie pobieramy dodatkowych opłat za pobyt zwierząt. Serdecznie zapraszamy do spędzenia urlopu właśnie w naszym Domu.

Atrybuty obiektu

Dla naszych gości przygotowaliśmy dwa pokoje ze wspólną łazienką. W pokojach znajdują się łóżka z wygodnymi materacami, szafki nocne, lampki, stoły i krzesła, szafy oraz radia z CD. Istnieje możliwość korzystania z kuchni i jej wyposażenia (lodówka, kuchenka gazowa, naczynia, sztućce itd.)
Okno pokoju żółtego wychodzi na wschód, dlatego już od wczesnych godzin porannych przepełniony jest słońcem i energią poranka. Po południu zaś daje ochłodę i wyciszenie po upalnym dniu. Ugościć może dwie osoby.
Pokój zielony otwiera się na zachód i słońce dociera tu po południu. Poranki są ocienione i spokojne a wieczory rozświetlone ciepłymi promieniami. Zamieszkać w nim mogą dwie lub trzy osoby

 

Jaśminowa Górka

38-607 Cisna
ul. Cisna 7
Tel. 782 646 054
        

ODWIEDŹ STRONĘ OBIEKTU

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Prosze wpisz swój komentarz!
Proszę podaj swoje imię/nick

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.