Jaśminowa Górka

Dom i górka istnieją dla nas od zawsze, bo już piąte pokolenie naszej rodziny jest związane z tym miejscem. Przez kilkadziesiąt lat przewinęło się wielu gości w domu i wielu turystów na polu namiotowym. Większość z nich powracała do nas wielokrotnie i wszyscy twierdzili, że właśnie u nas znajdują najlepszy klimat do wypoczynku. Dom znajduje się na górce porośniętej jaśminami i bzami i w miesiącach wiosennych we wszystkich pokojach zadomawia się upajający zapach krzewów. Wiejski charakter domu, piece kaflowe i wszechobecna cisza powodują, że można zatrzymać się w codziennym biegu i poczuć obecność przyrody i spokoju.

Dom został zbudowany z bali drewnianych w początkach ubiegłego wieku. Kilka lat temu udało się przeprowadzić remont i choć jeszcze wiele zostało do zrobienia znów możemy zapraszać gości, by wypoczywali właśnie u nas.

Samo centrum Cisnej

Nasz Dom położony jest około 500 m od centrum Cisnej w kierunku Wetliny za mostem na Solince, po prawej stronie. Posesja z jednej strony graniczy z rzeką, z drugiej strony z małym strumieniem a niemal przez podwórko biegną tory bieszczadzkiej „Ciuchci”. Las i trasy do spacerów i wędrówek górskimi szlakami mamy w zasięgu ręki. Chętnie służymy radą w kwestii wyboru trasy wycieczki.

Wokół domu każdy znajdzie coś dla siebie. Można korzystać ze słońca i z cienia, rozpalić ognisko, posiedzieć nad strumieniem lub zejść nad rzekę, wybrać się na spacer do lasu, na wędrówki szlakami turystycznymi lub spędzać czas w centrum Cisnej. Dla dzieci powstał mały plac zabaw i piaskownica. Istnieje też możliwość wypożyczenia łóżeczka, krzesełka do karmienia i kojca. Także właściciele zwierzątek są u nas mile widziani wraz ze swoimi pupilami. Nie pobieramy dodatkowych opłat za pobyt zwierząt. Serdecznie zapraszamy do spędzenia urlopu właśnie w naszym Domu.

Atrybuty obiektu

Dla naszych gości przygotowaliśmy dwa pokoje ze wspólną łazienką. W pokojach znajdują się łóżka z wygodnymi materacami, szafki nocne, lampki, stoły i krzesła, szafy oraz radia z CD. Istnieje możliwość korzystania z kuchni i jej wyposażenia (lodówka, kuchenka gazowa, naczynia, sztućce itd.)
Okno pokoju żółtego wychodzi na wschód, dlatego już od wczesnych godzin porannych przepełniony jest słońcem i energią poranka. Po południu zaś daje ochłodę i wyciszenie po upalnym dniu. Ugościć może dwie osoby.
Pokój zielony otwiera się na zachód i słońce dociera tu po południu. Poranki są ocienione i spokojne a wieczory rozświetlone ciepłymi promieniami. Zamieszkać w nim mogą dwie lub trzy osoby

 

Jaśminowa Górka

38-607 Cisna
ul. Cisna 7
Tel. 782 646 054
        

ODWIEDŹ STRONĘ OBIEKTU

Podziel się swoją opinią lub może chcesz coś dodać do dyskusji?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.