6 oryginalnych pomysłów na spersonalizowany prezent

Zbliża się ważna okazja, aby wręczyć bliskiej osobie prezent? Nie wiesz, co możesz jej podarować? Sprawdź zatem nasze propozycje prezentów personalizowanych. Wytypowaliśmy 6 upominków, które wyróżniają się oryginalnością. Jaki prezent sprawi radość adresatowi? Które niebanalne propozycje są warte uwagi? Podpowiadamy!

Ładowarka bezprzewodowa

Coraz więcej telefonów wyposażonych jest w funkcję ładowania bezprzewodowego. To niezwykle wygodne rozwiązanie, dzięki któremu naładujesz telefon gdziekolwiek jesteś, bez konieczności poszukiwania gniazdka. Jednak aby było to możliwe, niezbędna jest bezprzewodowa ładowarka. Dzisiaj urządzenia takie są ogólnodostępne. Bez trudu znajdziesz ładowarkę, która może pełnić funkcję prezentu. Co więcej, obecnie na rynku dostępne są ładowarki ekologiczne, czyli wykonane z materiałów takich, jak bambus czy słoma. Warto zwrócić na nie uwagę, aby nie krzywdzić środowiska. Nie mamy wątpliwości, że ładowarka bezprzewodowa to dobry prezent, zwłaszcza jeśli zostanie spersonalizowany, czyli będzie zawierał osobistą dedykację. Niemniej przed zakupem upewnij się, że adresat prezentu posiada telefon z funkcją ładowania indukcyjnego.

Ładowarka z organizerem

Jeśli ładowarka to za mało, wybierz ładowarkę z organizerem. To rozwiązanie dla osób, które na co dzień pracują przy biurku. Zyskują one ekologiczny przedmiot w postaci organizera na dokumenty i przybory do pracy, a także możliwość naładowania telefonu w każdej chwili. Aby uczynić prezent jeszcze bardziej atrakcyjnym, warto dodać własną dedykację lub jakąś grafikę.

Głośnik bezprzewodowy z bambusa

Jeśli nie ładowarka, to może głośnik? Dzisiaj dostępnych jest wiele urządzeń elektronicznych, wyprodukowanych z materiałów naturalnych. Głośnik bezprzewodowy to dobre rozwiązanie dla wszystkich miłośników muzyki. Podobnie jak w przypadku powyższych prezentów, zalecamy zdecydować się na personalizację. To dobry sposób na zwiększenie jego atrakcyjności w oczach adresata.

Personalizowany zestaw narzędzi

Osoba, której planujesz kupić prezent, jest miłośnikiem majsterkowania i napraw? Zatem spraw mu prezent w postaci narzędzi – najlepiej całej ich skrzynki. Wybierz skrzynkę personalizowaną, w żartobliwy sposób nawiązująca do pasji adresata prezentu, a z pewnością ucieszy się on z podarunku jeszcze bardziej.

Kocyko-szlafrok, czyli maksymalizacja komfortu

Koc i szlafrok w jednym? To możliwe. Koce z rękawami cieszą się dzisiaj ogromną popularnością. Gwarantują ogromny komfort zarówno podczas wypoczynku na kanapie, jak i chodzeniu po mieszkaniu. Dostępne są koce jednoosobowe, jak i dla par. Wybierz kocyko-szlafrok dla pary z napisem nawiązującym do waszego związku, a nie będziecie mogli się rozstać z tym prezentem.

Mapa – zdrapka

Adresat prezentu jest osobą kochająca podróże? W takim razie podaruj mu mapę świata z opcją zdrapywania odwiedzonych miejsc. Będzie to dla niego świetny podarunek, który sprawi mu radość z wykreślania kolejnych państw. Jednocześnie mapa tego typu stanowi doskonałą ozdobę mieszkania.

Artykuł powstał we współpracy merytorycznej z gifted.pl

Podziel się swoją opinią lub może chcesz coś dodać do dyskusji?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.