Kiedy marzysz o kamperze, a masz vana – pomyśl o zabudowie kampera!

Auto to nie tylko środek do jazdy po mieście, ale pojazd do dalekich podróży. Coraz więcej osób marzy o samochodzie, który stanie się naszym drugim domem, którym możemy zabrać niezbędne, potrzebne nam bagaże i wyruszyć w nieznane. Taki samochód, który będzie nas prowadził od wioski do wioski, poprzez duże miasta, a także urokliwe odludzia. Z takiego samochodu możemy podziwiać wschody i zachody słońca. Typ pojazdu, który jest charakterystyczny dla takiego stylu podróżowania jest kamper. Z drugiej strony kampery są dość drogie, dlatego możesz skorzystać po prostu z przemiany swojego samochodu tj. Mercedes Sprinter, Renault Master itp. za pomocą zabudowy. Czym jest zabudowa kamperów? Czy dotyczy tyko wnętrza? Dlaczego zabudowa kampera zewnątrz samochodu może być korzystna? Jak skorzystać z projektu zabudowy kampera?

Wnętrze samochodu i jego wyposażenie

Przy produkcji kamperów, szczególne znaczenie ma komfort, wygoda i efektywne wykorzystanie przestrzeni. Sama jazda samochodem musi być przyjemna i prosta. W tego typu samochody rzadko dysponują przednim napędem, raczej jest to napęd 4×4. W przypadku samochodów do dalekich podróży, warto zaopatrzyć się w wygodne fotele, przyda się też np. kamera cofania.

Jednak decydując się na styl życia w drodze, zdecydowanie warto zapewnić sobie komfort wewnątrz. Taki samochód musi być wyposażony w niezbędne instalacje, ogrzewanie, ciepłą wodę, przyda się również toaleta turystyczna. Kamper czy van musi mieć przestrzeń do spania, gotowania, a także relaksu.

Fabryczne kampery tworzone są tak, aby zapewnić jak największy komfort. Na małej przestrzeni są w stanie zaoferować wiele udogodnień, niezbędnych podczas życia w samochodzie.

Czy wiesz jednak, że wcale nie musisz kupować drogiego kampera? Wystarczy ci stary van, który swobodnie przerobisz na kamper, wykonany na twoją miarę. W tym celu przyda się odpowiednia zabudowa kamperów

Co na zewnątrz vana? Zabudowa sypialniana

Duży zapas miejsca jest kluczowy w przypadku kamperów. Budując lub też zamawiając zabudowę swojego vana, możesz stworzyć swój indywidualny projekt, który będzie uwzględniał np. panele solarne, obecność sporego zbiornika na wodę, sprzęt do gotowania itp.

Jednak van, niezależnie od pojemności, zawsze będzie nieco bardziej wymagający od klasycznego kampera. Oznacza to jednak, że możesz skorzystać z dodatkowych opcji na zamontowanie dodatkowego łóżka do spania np…. na dachu. Czy wiesz, że dachy sypialne do kamperów to rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić mnóstwo przestrzeni?
Wbrew pozorom, umieszczenie łóżka na dachu jest bardzo wygodne, wspomaga funkcjonalność samochodu, a także daje ci możliwość cieszenia się pięknym widokiem gwiazd czy wschodów i zachodów słońca. Innymi słowami są to idealne warunki do zjednoczenia się z Naturą.

Nie musisz się martwić, że taka zabudowa jest niewygodna, bo stanie się zarówno miejscem do wygodnego podziwiania widoków, spania jak również utrzymania ciepła.

Co jest największą zaletą w zabudowach

Decydując się na zaprojektowanie zabudowy twojego samochodu wedle twoich indywidualnych potrzeb, masz możliwość stworzyć swoje marzenie od początku do końca. Wystarczy ci van, marzenie i właściwy projekt. Następnie wystarczy wejść na naszą stronę i zamówić odpowiednią zabudowę np. mailowo.

Korzystanie z gotowych rozwiązań jest mało twórcze i nie zawsze dopasowane do użytkownika. Zabudowa kamperów np. dachem sypialnym, pozwala na zachowanie wolności. Zabudowy są praktyczne, wygodne, komfortowe. Dzięki nim, zachować sporo miejsca w środku vana na niezbędne elementy wyposażania.

Zacznij już dziś swoją przygodę i zamów odpowiednią zabudowę dla siebie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Prosze wpisz swój komentarz!
Proszę podaj swoje imię/nick

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.